Інфрачервоний лобний термометр Gentle Temp 720 (МС-720-Е)

- Нет в наличии
- Код: MC-720-Е
1 710,93 ₴
Температура тіла є одним з найголовніших фізіологічних показників здоров'я людини. Саме по зміні температури найчастіше визначають початок гострої фази захворювання. Тому дуже важливо під рукою мати надійне пристосування для вимірювання цього параметра. Скляні термометри з ртутною шкалою віджили своє, і на зміну їм прийшли електронні безконтактні аналоги на основі зчитування інфрачервоного випромінювання від джерела тепла. Один з таких виробів - бсконтактний інфрачервоний термометр Gentle Temp 720 (МС-720-Е) пропонує нам японський бренд Omron.
Особливості пристосування для вимірювання температури Gentle Temp 720 від Omron:
- Безконтактна технологія дозволяє визначати температуру по інтенсивності інфрачервоних променів, які виходять від тіла людини або предмета. З таким термометром стає легше проводити термометрію у маленьких дітей.
- Зона вимірювання на тілі - лоб, оскільки, за рахунок природної властивості організму до терморегуляції, судини на лобі найменш схильні до звуження.
- Виріб підходить також для вимірювання температури навколишнього середовища і будь-якого предмета в діапазоні від 22 до 42.2 ˚С з можливістю відхилень до 0.2 ˚С.
- Є можливість зміни шкали Цельсія на шкалу Фаренгейта.
- Висока швидкість визначення температури - дані можна оцінити вже через 1 сек з моменту початку вимірювання. Тривалий звуковий сигнал свідчить про закінчення термометрії.
- Пам'ять пристосування здатна зберегти до 25 останніх результатів.
- Підсвічування дисплея дає можливість користуватися виробом в темний час доби.
- Заряду знімної батарейки СR 2032, яка йде в комплекті, вистачає на 2500 вимірювань.
- Зонд оснащений захисною кришкою для зручності зберігання і транспортування.
- Управління здійснюється однією кнопкою Start. Прилад автоматично вимикається.
- Є спеціальний беззвучний режим.
Тип | Бесконтактний інфрачервоний |
Зона вимірювання | Чоло |
Діапазон вимірювань, ˚С | 22-42,2 |
Позибка, ˚С | 0,2 |
Об’єм пам’яті | 25 |
Тривалість вимірювання, с | 1 |
Живлення | Змінна батарейка СR 2032 |
Підсвітка дисплею | Так |
Автоматичне відключення | Так |
Звуковий сигнал | Так |
Вимірювання температури приміщення | Так |
Особливості | Вибір одиниці вимірювання ˚С или ˚F Беззвучний режим |
Комплектація | Термометр Акумулятор СR 2032 Кришка зонду |
Габаритні розміри (ВхШхГ), см | 15.5х4.5х3.9 |
Вага, кг | 0,09 |
Колір | Білий |
Виробник | Omron (Японія) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Omron |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество ячеек памяти | 25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.09 кг |
| Водонепроницаемый корпус | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.5х4.5х3.9 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гибкий наконечник | Немає |
| Додаткова можливість виміряти | Повітря у приміщенні Температуру предмета |
| Дополнительные функции | Автоматичне вимикання Звуковий сигнал Підсвічування дисплея |
| Діапазон вимірювань температури | 22-42.2 °C |
| Елемент живлення | Батарейка CR 2032 |
| Зона вимірювання температури | Чоло |
| Комплектация | Термометр Батарейка Кришка зонда |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особенности | Режим без звуку Вибір одиниці вимірювання: С або ºF Змінний елемент живлення Термін служби елемента живлення: 2500 вимірювань |
| Погрешность | 0.2 °С |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Тип | Інфрачервоний (безконтактний) |
| Тривалість вимірювання температури | від 0,5 до 1 секунди; |
| Цвет | Белый |
- Цена: 1 710,93 ₴

