Термометр вушний електронний Gentle Temp 520(MC-520-E)

- Нет в наличии
- Код: MC-520-E
1 311,60 ₴
+380 (67) 506-93-81
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термометр Gentle Temp 520 використовує ту ж високоточну технологію як Gentle Temp 521 і включає в себе деякі з його додаткових функцій. Температура може відображатися на великому РК-дисплеї в будь-якому градусах Цельсія або Фаренгейта. Простий і надійний інфрачервоний термометр здатний швидко і точно вимірювати температуру в вусі. Вимірювання температури відбувається за лічені секунди, завдяки чому їм дуже зручно користуватися для вимірювання температури маленьким дітям. Особливості: надшвидке вимір функція автоматичного вимкнення звукове сповіщення закінчення вимірювання пам'ять на 9 вимірювань
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Omron |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество ячеек памяти | 9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.09 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.1х5.6х3.6 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гибкий наконечник | Немає |
| Дополнительные функции | Автоматичне вимикання Звуковий сигнал |
| Діапазон вимірювань температури | 0-100 °C |
| Елемент живлення | Батарейка CR 2032 |
| Комплектация | Термометр Батарейка Кришка зонда Гігієнічні ковпачки (21 шт.) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Погрешность | 0.2 °С |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Тривалість вимірювання температури | від 0,5 до 1 секунди; |
| Цвет | Белый |
- Цена: 1 311,60 ₴

