Термометр бесконтактный инфракрасный medica + termo control 3.0

- Нет в наличии
- Код: medica+ termo control 3.0
498,99 ₴
+380 (67) 506-93-81
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MEDICA+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 12.5 x 7.4 x 3.8 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Гибкий наконечник | Немає |
| Додаткова можливість виміряти | Повітря у приміщенні Температуру предмета Температуру рідини |
| Дополнительные функции | Автоматичне вимикання Звуковий сигнал Попереджувальний сигнал у разі підвищення температури Підсвічування дисплея |
| Діапазон вимірювань температури | 32 – 42.9 °C |
| Елемент живлення | Батарейка ААА, 2 шт. |
| Зона вимірювання температури | Аксилярна Чоло |
| Количество ячеек памяти | 32 останніх вимірювання |
| Комплектация | Термометр Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Погрешность | 0.2 °С |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Тип | Інфрачервоний (безконтактний) |
| Тривалість вимірювання температури | від 0,5 до 1 секунди; |
| Цвет | Белый |
- Цена: 498,99 ₴

