Термометр електронний цифровий EcoTemp Smart (MC-341 F-E)

- Нет в наличии
- Код: MC-341 F-E
304,95 ₴
+380 (67) 506-93-81
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електронний термометр для вимірювання аксілярной оральним, ректальним способами водонепроникний Звуковий сигнал закінчення вимірювання Пам'ять останнього вимірювання змінна батарейка Вибір одиниці виміру (ºС або ºF) Автоматичне виключення для збільшення терміну служби елемента живлення Футляр для зберігання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Omron |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество ячеек памяти | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.012 кг |
| Водонепроницаемый корпус | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 13.3х1.9х1 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гибкий наконечник | Немає |
| Додаткова можливість виміряти | Температуру рідини |
| Дополнительные функции | Автоматичне вимикання Звуковий сигнал |
| Діапазон вимірювань температури | 32-42 °C |
| Елемент живлення | Батарейка LR41 |
| Зона вимірювання температури | Аксилярна Оральна Ректальна |
| Комплектация | Термометр Батарейка Футляр для зберігання |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особенности | Вибір одиниці вимірювання: С або ºF Змінний елемент живлення Термін служби елемента живлення: 2 роки (у разі використання тричі на день) |
| Погрешность | 0.1 °С |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Тип | Электронный |
| Тривалість вимірювання температури | від 10 сек. до 300 сек. |
| Цвет | Белый |
- Цена: 304,95 ₴

