Етібонд (Ethibond) 2-0, 2*17 мм кол.-ріж. голки з тефлон. проклад.6 х 3 х 1,5мм, 1/2 , довж.4*90 см,

- Нет в наличии
- Код: MEH7718LG
1 743,98 ₴
+380 (67) 506-93-81
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Виробник | Ethicon, Бельгія |
| Вид | Шовний матеріал синтетичний |
| Тип | Мультіфіламент |
| Розсмоктування | Ні |
| Розмір | от 7/0 до 5 (USP) |
| Комплект Довжина | 4 нитки 90 см |
| Матеріал | Поліестер з покриттям полібутілатом |
| Колір | 2 нитки білі, 2 зелені |
| Комплектація | 2 голки Tapercut |
| Тип голки | Колюче-ріжуча |
| Конфигурація | ½ кола |
| Довжина | 17 мм |
| Одноразове використання | так |
| Компоненти стерильні | так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ethicon |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина голки | 17мм |
| Довжина нитки | 90см |
| Количество игл | 2 |
| Колір нитки | зелений |
| Назва нитки | Етібонд ексель (Ethibond excel) |
| Тип иглы | кол.-ріж. |
| Тип нитки | не розсмоктується |
| Товщина нитки | 2/0 |
- Цена: 1 743,98 ₴

