Вікрил рапід 2-0 колючо-ріжуча Tapercut 36мм, незабарвлений 90см, 12 шт/пак

- Немає в наявності
- Код: W9962
228 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 506-93-81
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні шовні матеріали - це 50% успіху на шляху відновлення пацієнта після хірургічного втручання. Правильно підібраний шовний матеріал не тільки з'єднує м'які тканини, але і сприяє швидкому загоєнню шва. Це не просто нитки - це лікарський препарат, який бере участь в процесі відновлення. На сьогоднішній день сучасні виробники медичних витратних матеріалів пропонують величезний асортимент в категорії хірургічних ниток. Вони можуть бути саморозсмотуваний, полурассасивающіміся, нерассасивающіміся - все залежить від їх складу і призначення. Можуть йти як в комплекті з різними типами голок, так і без них. Вибір шовних матеріалів індивідуальний. Тільки хірург знає, який і коли застосовувати найкращим чином. Вікрил Рапід відноситься до категорії бистрорассасивающіхся матеріалів і користується високим рівнем затребуваності.
Опис
Вікрил Рапід за своїм складом ідентичний вікрілом. Це синтетичний шовний матеріал, який на відміну від Vicryl проходить спеціальну обробку в гамма-камері. Завдяки цьому в складі відбувається зміни на молекулярному рівні. Після обробки ми отримуємо новий матеріал - Вікрил Рапід. Його основна відмінність в тому, що термін підтримки рани і повного розсмоктування шовного матеріалу значно скорочується. Тому знімати шви, зроблені таким шовним матеріалом немає необхідності.
Після використання даного шовного матеріалу організм може відреагувати на нього невеликим запальним процесом, який скоро пройде. Це нормальна допустима реакція. Сама нитка відрізняється гладкістю, міцністю. Вона легко проходить через м'які тканини без ривків і ефекту «пиляння». На Вікрил Рапід добре триматися вузли.
Вікрил Рапід має унікальний склад, який дозволяє нитки швидко розсмоктуватися. Повністю нитка розчиняється вже на 42 день після накладення швів. Цей процес відбувається за допомогою гідролізу. Сополимер розкладається на гликолевую і молочну кислоти, які потім всмоктуються і асимілюють в організмі.
У набір входить вдосконалена колючо-ріжучий голка. Її кінчик має ріжучі грані, що сприяють кращому проведенню через щільні фіброзні ділянки, при цьому основне тіло голки при проходженні через тканину не травмує її. З такою голкою зручно працювати, так як вона не вислизає з пальців.
Після використання всі компоненти підлягають утилізації.
| Виробник | Ethicon, США. |
| Вид | Шовний матеріал синтетичний |
| Модель | W9962 |
| Розсмоктування | так |
| Розмір | 2.0 |
| Довжина | 90 см |
| Матеріал | 90% - гліколід, 10% - L-лактид |
| Колір | нефарбований |
| Комплектація | Голка Tapercut |
| Тип голки | Колючо-ріжуча |
| Матеріал | Неіржавіюча сталь |
| Конфигурація | ½ кола |
| Довжина | 36 мм |
| Одноразове застосування | Так |
| Компоненти стерильні | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ethicon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина нитки | 90см |
| Назва нитки | Вікрил рапид (Vicryl rapide) |
| Тип нитки | розсмоктується |
| Довжина голки | 36 мм |
| Колір нитки | незабарвлений |
| Кількість голок | 1 |
| Назва голки | Tapercut |
| Тип голки | кол.-ріж. |
| Товщина нитки | 2/0 |
- Ціна: 228 ₴

